enova

  enova to nowoczesny program do prowadzenia przedsiębiorstwa oparty o najnowsze technologie informatyczne. Modułowa budowa umożliwia zakup i wykorzystanie tylko potrzebnych funkcjonalności. Ponadto występuje on w trzech wersjach: srebrnej, złotej i platynowej różniących się możliwościami konfiguracji i rozbudowy, umożliwiając dopasowanie ceny i możliwości do wielkości i potrzeb firmy. Najważniejsze zakresy działania to:

  prowadzenie księgowości, kadr, płac, magazynów, kas, fakturowania, magazynów, ewidencję środków trwałych, obsługę procesów CRM, przepływu dokumentów, zleceń serwisowych i sprzętu powierzonego, zaawansowane funkcje magazynowe dla produkcji, obsługę szkoleń, wypożyczalni i wiele innych. Zapraszam do zapoznania się z bardziej szczegółowym opisem wybranych modułów.

  A jaka jest cena programu?

  Przykładowa nazwa modułu nie mówi o bogactwie możliwości dostępnych w programie. Osobie nie znającej programu może być trudno wybrać optymalny zestaw, co może skutkować zbyt dużą wyceną. Dlatego gorąco zachęcam do skontaktowania się z nami. Posłuchamy jak działa Twoja firma, w jakich obszarach enova ma działać i na podstawie tych informacji zaproponujemy odpowiedni pakiet licencji i usług wdrożeniowych. Poinformujemy również o możliwych promocjach.

  Możliwe jest również spotkanie i prezentacja programu, w czasie której możemy zainstalować gratis w pełni funkcjonalną wersję demonstracyjną.

  Proszę zwrócić uwagę na fakt, że program enova umożliwia wprowadzanie wielu modyfikacji, dodatków i rozszerzeń. Dzięki czemu możemy ją dopasować do Państwa potrzeb i każdego procesu w Waszej firmie.

  Elastyczna budowa programu i system licencjonowania pozwala rośnięcie systemu wraz z firmą. Wystarczy opłacić różnicę w cenie pomiędzy posiadaną i kupowaną licencją, a działający system zyska nowe możliwości.

  

Posiadamy szczególnie atrakcyjną ofertę dla biur rachunkowych !!

Script logo