EDI - elektroniczna wymiana dokumentów z innymi programami

EDI – Elektroniczna wymiana danych to potężne narzędzie, które pozwala wymieniać dane pomiędzy różnymi programami zarówno wewnątrz firmy, jak również z kontrahentami. Dzięki EDI nie ma konieczności ręcznego wprowadzania danych do każdego systemu z osobna. Oszczędza to czas i eliminuje ludzkie błędy. Enova jest całkowicie gotowa na taką współpracę. Naszym zajęciem jest odpowiednia konfiguracja tak by programy wymieniające dane się zrozumiały.

   W enova jest również możliwość wystawiania faktur elektronicznych. Nie tylko druku w formie PDF, ale opatrzenie go podpisem cyfrowym i wysłaniem za pomocą invooclip do archiwum KIR, a dalej do odbiorcy.

   Integracja ze sklepami internetowymi to szczególny rodzaj EDI. Enova umożliwia import niemal wszystkich elementów w niej występujących. W przypadku sklepów internetowych najczęściej są to zamówienia, faktury, towary i płatności. Możecie Państwo używać wybranego przez siebie sklepu internetowego u dowolnego operatora i wprowadzać na bieżąco zamówienia ze swojego sklepu.

   Obsługa procesów związanych z realizacją zamówień, rozliczeń aż do wysyłki możliwa jest zarówno w sklepie i w enova.

Script logo